KARRIER LEHETŐSÉG A GRAVITÁS 2000 KFT-NÉL

Cégünk, a Gravitás 2000 Kft. elkötelezett híve a gépiparhoz kapcsolódó szaktudás fenntartásában. Büszkék vagyunk szakmai képzéseinkre is, melyekről bővebb információt honlapunkon Facebook oldalunkon talál. A felvételi folyamat során nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy körültekintően járjunk el a jövőbeli kollégáink kiválasztásánál.

Szakmunkás, technikumi vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezők számára, már pályakezdőként is kínálunk szakmai perspektívát, de a pár év tapasztalattal rendelkező munkavállalók ugyanúgy megtalálják a számításaikat nálunk, mint a szakmai kiteljesedést kereső profik. Felkészült kollégáink és modern gépparkunk lehetővé teszik, hogy az adott szakterület legmagasabb szakmai szintje belső karrierként is elérhető legyen. Kiemelt figyelmet fordítunk az utánpótlás-nevelésre is.

Amennyiben jelentkezik valamelyik pozíciónkra, a következő felvételi eljárás vár Önre:

  • Küldje el Önéletrajzát a megpályázott pozíció megjelölésével a jelentkezes@gravitas.hu e-mail címre. Pályázati anyagát, adatkezelési szabályzatunknak megfelelően bizalmasan kezeljük.
  • Amennyiben pályázati anyaga megfelel a szakmai elvárásainknak telefonon fogjuk Önt megkeresni, interjúegyeztetés céljából. Amennyiben Ön távolabbi városból jelentkezik, lehetősége van, skypos vagy egyéb online első körös interjún részt venni.
  • Az interjún Ön a HR Vezetővel és a megpályázott szakmai terület vezetőjével fog egyeztetni.
  • Bizonyos munkakörökben cégünk belső felvételi tesztet alkalmaz acélból, hogy az Ön szakmai kompetenciáit felmérje. Leendő szakmunkásaink a technológia által összeállított, mindenre kiterjedő szakmai felvételi tesztet töltenek ki, amelyben 60 perc alatt 100 pontot lehet elérni, a teszt azonnal kiértékelésre kerül.
  • Amennyiben úgy véljük, hogy a közös együttműködésünk mindkét fél megelégedettségét szolgálná, úgy az interjút követő 2 munkanapon belül Foglalkoztatási ajánlattal fogjuk Önt megkeresni emailben.
  • Az ajánlatunkra legkésőbb 5 munkanapon belül várunk írásos visszajelzést egy kezdési időpont megjelöléséével
  • Ezt követően megkapja a HR-től a munkakezdéséhez szükséges tudnivalókat

Nyitott pozícióinkat megtalálja Facebook csoportunkban is.

A lenti munkakörökre folyamatosan várjuk pályázatukat:

  • CNC marós – (pálya)kezdő szint – 0-1 év tapasztalat – visszatérő sorozatok
  • CNC marós – haladó szint – 1-3 év tapasztalat – kis szériák
  • CNC marós – profi szint – legalább 3-5 év tapasztalat – egyedi gyártás
  • Huzalszikra-forgácsoló – kezdő szint – visszatérő sorozatok
  • Huzalszikra-forgácsoló – profi szint – egyedi gyártás
  • Köszörűs

Amennyiben a pozícióra való keresésünk nem aktív, ott elérhetőségét adatbázisba tudjuk tenni és nyitott lehetőség esetén, soron kívül azonnal értesíteni tudjuk Önt.