KARRIER – GRAVITÁS SZÍNVONAL

Cégünk, a Gravitás 2000 Kft. elkötelezett híve a gépiparhoz kapcsolódó szaktudás fenntartásában. A felvételi folyamat során nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy körültekintően járjunk el a jövőbeli kollégák kiválasztásánál.
Szakmunkás, technikumi vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezők számára már pályakezdőként is kínálunk szakmai perspektívát, de a pár év tapasztalattal rendelkező munkavállalók ugyanúgy megtalálják a számításaikat nálunk, mint a szakmai kiteljesedést kereső profik.
Felkészült kollégáink és modern gépparkunk lehetővé teszik, hogy az adott szakterület legmagasabb szakmai szintje belső karrierként is elérhető legyen.

FELVÉTELI FOLYAMATUNK

Online Partnerünk a WORKANIA.HU állásportál.
1. A szabad munkakörökre kattintva megjelenik a hirdetés
2. Önéletrajz elküldése a jelentkezes@gravitas.hu e-mail címre
3. Elvárt kritériumok megfelelése esetén telefonon időpont-egyeztetés személyes találkozásra és üzemlátogatásra
4. Beszélgetés a HR vezetővel és a megpályázott pozíciótól függően szakmai egyeztetés az adott terület vezetőjével
5. Bizonyos munkakörökben belső felvételi teszt kitöltése és azonnali kiértékelése. Szakmunkásaink a technológia által összerakott, mindenre kiterjedő szakmai felvételi tesztet töltenek ki, amelyben 60 perc alatt 100 pontot lehet elérni.
6. Amennyiben megfelelőnek véljük az adott munkakörre, úgy 2 munkanapon belül foglalkoztatási ajánlatot küldünk e-mail formájában
7. Az ajánlatunkra legkésőbb 5 munkanapra kérünk írásos választ, ha ez igen, akkor egy kezdési időpontot is
8. A HR kiküldi, hogy a belépéshez milyen iratokat hozzon magával

A következő munkakörökre folyamatosan lehet pályázni:
CNC marós – (pálya) kezdő szint – 0-1 év tapasztalat – visszatérő sorozatok
CNC marós – haladó szint – 1-3 év tapasztalat – kis szériák
CNC marós – profi szint – legalább 3-5 év tapasztalat – egyedi gyártás
Huzalszikra-forgácsoló – kezdő szint – visszatérő sorozatok
Huzalszikra-forgácsoló – profi szint – egyedi gyártás
Köszörűs

Amelyik munkakör esetleg nem aktív, ott adatbázisba tudjuk tenni és lehetőség esetén, soron kívül azonnal értesíteni!